ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ! З 19.04 по 23.04 2021 року, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, освітній процес у закладах загальної середньої освіти України буде організовано у дистанційному форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. В нашому навчальному закладі освітній процес організовано на платформі «Human», уроки та завдання публікуватимуться вчителями щоденно, відповідно до розкладу, з 19 по 23 квітня. Просимо Вас взяти під особистий контроль участь вашої дитини в дистанційному навчанні.